Kompleksowy pięciotygodniowy kurs negocjacji w języku angielskim.

Ucz się od praktyka przy użyciu materiałów Harvard Law School

Kurs rozpoczyna się 21 listopada i będzie się odbywać co sobotę przez kolejne pięć tygodni.

Czast trwania zajęć:
6 godzin w tygodniu

Chcesz nas wypróbować?
Uczestnicz w pierwszych zajęciach za jedyne 75 zł!

Więcej informacji na www.negotiate.pl

Zapisy oraz wszelkie pytania kieruj na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez Facebooka

Autorski program składa się z czterech modułów:
Negotiation Fundamentals,
People and Culture,
Tactics and Psychological Traps i
Dispute Resolution.
Pozwala on zrozumieć zasady rządzące negocjacjami w dziedzinach prawa i biznesu.

Poznasz swój styl negocjacyjny, nauczysz się wykorzystywać jego zalety oraz niwelować wady.

Dzięki nastawieniu na praktyczne aspekty negocjacji będziesz w stanie wykorzystać tę wiedzę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Przygotowany został przez prowadzącego zajęcia mgr. Ernesta Szydelskiego LL.M. zajmującego się na co dzień negocjacjami w sferze finansów i bankowości.

Cennik dla szkolenia we Wrocławiu

1180 zł – Cena dla Studentów, Zaproszonych i Poleconych
1500 zł - Cena Podstawowa
Chcesz zniżkę? Napisz do nas i negocjuj!

Nowe media - news

Źródła nie znaleziono