Studenckie Koło Naukowe Blok Prawa Komputerowego oraz Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznejzapraszają na warsztaty Negotiations: How to get the best out of Bargaining- Wprowadzenie do tematyki prowadzenia negocjacji prawniczych oraz biznesowych, które odbędą się 25 kwietnia 2015 r. (sobota) w godzinach 10-15:30 (z 40 min. przerwą na lunch) w sali 216 budynku A wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, 

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat oraz potrzebne materiały! 

Informacja o warsztatach:

Warsztaty zostały podzielone na dwie części. W pierwszej, bardziej teoretycznej uczestnicy zostaną wprowadzeni do zagadnień związanych z tym jak w praktyce wyglądają negocjacje, czemu są obecnie tak ważne na rynku pracy. W drugiej-praktycznej, każde zagadnienie zostanie zilustrowane przykładami ze świata negocjacji prawniczych i biznesowych. Uczestnicy będą mieli okazje zagłębić się w omawianym temacie przez udział w grach negocjacyjnych pomagających w zrozumieniu istoty tej sztuki.

Udział w warsztatach jest okazja na wypróbowanie swoich umiejętności językowych, negocjacyjnych I analitycznych. Zainteresowani poznają swój styl przekonywania oraz będą mogli skonfrontować się z innymi poznając tym samym własne słabości jak i mocne strony.

Metoda jak I materiały wykorzystane w warsztatach stworzone zostały na potrzeby Harvard Business School I są wykorzystywane do nauki na najwyżej notowanych uczelniach biznesowych na całym świecie.

Prowadzący:
mgr Ernest Szydelski LLM, który na co dzień zajmuje się tematyką negocjacji, w jednej z największych międzynarodowych firm, przeprowadził już kilka dużych szkoleń i warsztatów. 
mgr Piotr Wierzbicki (Uniwersytet Wrocławski)- z powodzeniem zajmuje się negocjacjami na co dzień w pracy, po za tym jest bardzo dobrym dydaktykiem, od kilku lat uczy studentów na Wydziale Prawa, Administracji Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.


Zapisy! Obowiązkowe zapisy po przez formularz-http://goo.gl/forms/eH5ScEPQNR

UWAGA! ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! 

Pytania należy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/920632121312868/